Turniej w Łukowie!!!

Wczoraj ( niedziela 10.01 ) w Łukowie rozegraliśmy kolejny turniej halowy. Organizatorem była zaprzyjaźniona drużyna DAF. Wystąpiliśmy w następującym składzie - Radek Droń, Marcel Troć, Michał Deniszewski, Michał Łaszuk, Krzysiek Karcz, Bartek Kaliniak, Szymek Kwaśniewski, Filip Cabaj, Bartek Krasuski, Piotrek Komosa i Adam Marczak.

Naszymi grupowymi rywalami były drużyny : DAF II ( 0:0 ), DAF IV ( 5:0 ), Amplus Łuków ( 0:5 ), Vrotkowia Lublin ( 0:0 ) i Legion Warszawa ( 0:1 ) .Te wyniki nie dały nam półfinału, ale w większości spotkań zagraliśmy ambitnie i z dużym zaangażowaniem a emocje były ogromne. Jest to cenne doświadczenie , które na pewno w przyszłości zaprocentuje. Gratulacje dla wszystkich chłopaków.!!!